Hitta oss - Café Bar
1732
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1732,page-child,parent-pageid-308,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Hitta oss

VI FINNS DÄR DU FINNS!

Vi sätter närhet och tillgänglighet till våra kunder i främsta rummet.

Alltid nära till er tjänst.

Vi vet av erfarenhet hur viktigt det är att finnas tillhands. För att kunna ge service, smaksäkra ert kaffe eller bara kunna diskutera en fikalösning. Därför har vi sett till att finnas tillgängliga i hela landet. Här hittar du oss!

Våra lokalkontor

Borås
Humlegatan 13, 504 51 BORÅS
Kontaktperson: Nicholas de Susini
Telefon: 077-520 50 50
E-post: Nicholas.de.susini@cafebar.se

Dalarna
Mästargatan 5D, 781 71 BORLÄNGE
Kontaktperson: Kiran Lefvert
Telefon: 077-520 50 50
E-post: kiran.lefvert@cafebar.se

Eskilstuna
Sättargatan 2, 632 29 ESKILSTUNA
Kontaktperson: Johan Eriksson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: johan.eriksson@cafebar.se

Gävle
Utjordsvägen 9, 802 91 GÄVLE
Kontaktperson: Rolf Grundberg
Telefon: 077-520 50 50
E-post: Rolf.grundberg@cafebar.se

Göteborg
Stig Center (Importgatan 2), 422 46 HISINGS BACKA
Kontaktperson: Nicholas De Susini
Telefon: 077-520 50 50
E-post: nicholas.de.susini@cafebar.se

Helsingborg
Bergavägen 8, 254 66 HELSINGBORG
Kontaktperson: Fredrik Persson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: fredrik.persson@cafebar.se

Jönköping
Kruthusgatan, 561 34 HUSKVARNA
Kontaktperson: Peter Bergqvist
Telefon: 077-520 50 50
E-post: peter.bergqvist@cafebar.se

Kalmar
Industrigatan 3, 579 32 HÖGSBY
Kontaktperson: Pär Lönn
Telefon: 077-520 50 50
E-post: par.lonn@cafebar.se

Karlstad
Kasernhöjden 8, 653 39 KARLSTAD
Kontaktperson: Mikael Franzén
Telefon: 077-520 50 50
E-post: mikael.franzen@cafebar.se

Kristianstad
Industrigatan 96, 291 36 KRISTIANSTAD
Kontaktperson: Fredrik Persson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: fredrik.persson@cafebar.se

Linköping
Gillbergagatan 41 B, 582 73 LINKÖPING
Kontaktperson: Mattias Liljenkvist
Telefon: 077-520 50 50
E-post: mattias.liljenkvist@cafebar.se

Malmö
Företagsvägen 29 hus 3, 232 37 ARLÖV
Kontaktperson: Linda Martinsson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: linda.martinsson@cafebar.se

Norrköping
Pjältvägen 15, 616 34 ÅBY
Kontaktperson: Kenny Holmqvist
Telefon: 077-520 50 50
E-post: kenny.holmqvist@cafebar.se

Skaraborg
Mariestadsvägen 22, 543 30 TIBRO
Kontaktperson: Per-Erik Strand
Telefon: 077-520 50 50
E-post: per-erik.strand@cafebar.se

Skellefteå
Lagergatan 3D, 931 36 SKELLEFTEÅ
Kontaktperson: Tommy Andersson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: tommy.andersson@cafebar.se

Stockholm
Tjurhornsgränd 8, 121 63 JOHANNESHOV
Kontaktperson: Daniel Gidlund
Telefon: 077-520 50 50
E-post: daniel.gidlund@cafebar.se

Sundsvall
Östermovägen 39, 854 62 SUNDSVALL
Kontaktperson: Rolf Grundberg
Telefon: 077-520 50 50
E-post: rolf.grundberg@cafebar.se

Uppsala
Hyvelgatan 44A, 741 71 KNIVSTA
Kontaktperson: Charlotte Oscarsson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: charlotte.oscarsson@cafebar.se

Visby
Slitevägen 2, 621 41 VISBY
Kontaktperson: Lars Engelbrektsson
Telefon: 077-520 50 50
E-post: lars.engelbrektsson@cafebar.se

Vänersborg
Johannesbergsvägen 45A, 462 40 VÄNERSBORG
Kontaktperson: Camilla Winborg,
Telefon: 077-520 50 50
E-post: camilla.winborg@cafebar.se

Västerås
Ånghammargatan 4, 721 33 VÄSTERÅS
Kontaktperson: Klaus Bitschnau
Telefon: 077-520 50 50
E-post: klaus.bitschnau@cafebar.se

Växjö
Storgatan 68 352 36 VÄXJÖ
Kontaktperson: Paul Gasparini
Telefon: 077-520 50 50
E-post: paul.gasparini@cafebar.se

Örebro
Droskvägen 23, 702 33 ÖREBRO
Kontaktperson: Bo Hagman
Telefon: 077-520 50 50
E-post: bo.hagman@cafebar.se

Östersund
Splintvägen 3, 831 72 ÖSTERSUND
Kontaktperson: Rolf Grundberg
Telefon: 077-520 50 50
E-post: rolf.grundberg@cafebar.se

Örnsköldsvik
Floragränd 2, 891 50 ÖRNSKÖLDSVIK
Kontaktperson: Rolf Grundberg
Telefon: 077-520 50 50
E-post: rolf.grundberg@cafebar.se

test2

Oavsett hur du föredrar kaffe så kan vi ordna det. Vår ambition är att ta hand om hela kedjan, från böna till kopp så att det enda du behöver tänka på är att dricka ditt kaffe.